Who thinks that he has mastered everything, he does not know anything. Lao Tzu

Всього відвідувань 

815863
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
167
151
2218
802128
6496
9158
815863

Ваш IP: 3.80.3.57
Час на сервесі: 2022-11-27 11:37:36

QR-code 

qr-code 1

Карта відвідувань 

З Новим Роком!!!

Від усього серця вітаємо Вас із самим довгоочікуваним і світлим святом – Новим Роком!

Нехай новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
Від усієї душі зичимо великого людського щастя, міцного здоров'я, достатку і добробуту Вам і Вашим сім'ям, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.
Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і сподівання.

 

Сни, мов пух, нехай будуть грудневі,
Віщим буде січневе гадання,
І збуваються кожні, напевно,
Давні, щирі й палкі бажання!
Хай лютневі на склі візерунки
Про підсніжники знов нагадають,
Про Любов, що безцінним дарунком,
В серці кожного з нас проростає!

За китайським (східним) місячно-сонячним календарем 12-річного тваринного циклу 2011 вважається роком білого Кролика (Кота або Зайця).

 

Стародавній китайський календар базується на узгодженні трьох періодів звернень небесних тіл: Землі і Юпітера навколо Сонця і Місяця навколо Землі. У підсумку виходить дванадцятирічний, так званий тваринний або звіриний календар, де кожному році циклу присвоєно назву певної тварини. П’ять таких циклів складають шістдесятирічний цикл літочислення.
Легенда про походження східного календаря
Про виникнення східного гороскопу розповідає така красива легенда, що створювалася з третього тисячоліття до нашої ери.
«Одного разу Будда запросив до себе всіх тварин, які тільки захочуть прийти. Прийшли далеко не всі звірі: було холодно, а щоб потрапити до Будди, потрібно було переплисти широку річку. Кожному прийшовшому в порядку живої черги Будда подарував по одному році правління. Першою прийшов Щур – йому дістався перший рік дванадцятирічного циклу. Він був винагороджений за оперативність і вміння користуватися обставинами. Буйвол опинився в черзі другим, трохи від нього відстав Тигр, якому дістався третій рік.
Уболівальники, захоплені змаганням між Буйволом і Тигром (вони з тих пір і в житті змагаються один з одним), як слід, не розглянули, хто прийшов четвертим – Кіт, Заєць або Кролик. За давністю років істину встановити неможливо, і в різних східних народів так і залишилося різночитання щодо господаря четвертого року. П’ятим був Дракон, шостий виявилася Змія, сьомий – Кінь. Тут по річці пройшла смужка туману, і знову не ясно, хто був восьмим – Коза, Вівця або, може бути Баран. Дев’ятою в черзі була Мавпа, яка не хотіла ризикувати й уважно спостерігала за плавцями. Переконавшись у безпеці, вона увійшла у воду. Десятим прибіг Півень (а може бути і Курка). Він затримався, тому що довго і докладно розповідав свою численну сім’ю, як вона повинна жити в його відсутність. Одинадцятою прибігла Собака. З ранку в неї була маса господарських справ, і ледве впоравшись з ними, вона розпалена кинулася у воду. Кажуть, потім довго кашляла.
Останнім з’явився Кабан (або Свиня). Він не дуже поспішав: не честолюбний, не вередливий, в житті зазвичай підбирає все, що залишається. Йому Будда подарував останній рік, але самий спокійний і відрізняється достатком і спокоєм. Так була винагороджена прекрасна риса характеру – здатність утримуватися від спокуси тягнути ковдру на себе».

Східний календар і гороскоп
12 міфологічних тварин являють собою, згідно зі східною космогонічної теорії, 12 космічних впливів, що діють в рік народження людини, формують його характер і багато в чому визначають долю. Крім 12 тварин у східному (китайською) гороскопі присутні 5 стихій, відповідних першоелементам Всесвіту.
За основу східного календаря взятий період обертання Юпітера (найбільшої планети Сонячної системи), який за цей час зробить, п’ять обертів. Юпітеріанской рік дорівнює 12 земним і близький до періоду змін сонячної активності (близько 11 років). Китайські мудреці надавали числа п’ять особливе значення. Йому відповідало п’ять першоелементів Всесвіту: Вогонь, Дерево (або небо), Метал, Земля, Вода. Ці першоелементи (або стихії) утворювали десять «небесних стовбурів». Кожен з них поєднувався з одним з 12 тварин – знаками «земних гілок», що давало назва того чи іншого році у 60-річному циклі.
Якщо перемножити ці цифри, виходить повний цикл в 60 років. Кожній стихії притаманний свій колір: Дереву – зелений, Воді – синій / чорний, Металу – білий, Землі – жовтий, охра, Вогню – червоний. Східний гороскоп нерозривно пов’язаний з китайським календарем. При складанні цього гороскопу, перш за все, враховується ритм руху по небосхилу Місяця, Сатурна і Юпітера. Останнім часом східний гороскоп розповсюджений не менш вже звичного нам європейського.
У кожному 60-річному циклі назву тварини зустрічається п’ять разів з проміжками в 12 років.

2011 Зайця – 28-й рік циклу.
Рік Зайця відповідає наступним рокам народження: 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023.
Як визначити свою стихію за східним календарем?
Визначити свою стихію можна по останній цифрі року свого народження:
«4» або «5» – Дерево (колір зелений, блакитний);
«6» або «7» – Вогонь (колір червоний, рожевий);
«8» або «9» – Земля (колір жовтий, лимонний, охра);
«0» або «1» – Метал (колір білий);
«2» або «3» – Вода (колір чорний, синій).
Ось тому, називають рік ще й за кольором, наприклад, 2011 рік – це рік Білого Кролика

Рік Кролика, космічний елемент року
Нижче вказані роки за китайським календарем з точними датами їх початку і закінчення, які проходили під знаком символічного тваринного китайського гороскопу Кролик. Перелік років обмежується періодом з 1900 по 2020 рік.
З 29.01.1903 по 15.02.1904 – Вода – рік Чорного Кролика
З 14.02.1915 по 02.02.1916 – Дерево – рік Синього Кролика
З 02.02.1927 по 22.01.1928 – Вогонь – рік Червоного Кролика
З 19.02.1939 по 07.02.1940 – Земля – рік Жовтого Кролика
З 06.02.1951 по 26.01.1952 – Метал – рік Білого Кролика
З 25.01.1963 по 12.02.1964 – Вода – рік Чорного Кролика
З 11.02.1975 по 30.01.1976 – Дерево – рік Синього Кролика
З 29.01.1987 по 16.02.1988 – Вогонь – рік Червоного Кролика
З 16.02.1999 по 04.02.2000 – Земля – рік Жовтого Кролика
З 03.02.2011 по 22.01.2012 – Метал – рік Білого Кролика

Рік Кролика – характеристика знака
Китайська назва Кролика: Ту
Четвертий знак китайського Зодіаку
Елемент: Метал в 2011 році
Колір: Білий в 2011 році
Полярність: Негативна
Цей рік несе в собі затишок, дипломатію, гостинність та теплоту.
Позитивні якості: розумний, спостережливий, розвиненою, миролюбний, доброзичливий, романтичний і дуже відданий тим, кого любить.
Негативні якості: неспокійний, боязкий, педантичний і дуже зайнятий собою.
Рекомендації щодо вибору професії: З вас вийде чудовий дипломат, вчитель, актор або священик, а також дуже солідний адміністратор в будь-якому бізнесі.

Який гороскоп для людей, що народилися в рік Кролика?
Цей рік несе в собі затишок, дипломатію, гостинність та теплоту. Люди, що народилися в цей рік, талановиті й амбіційні, користуються довірою і повагою колег і друзів. До них часто звертаються за важливою порадою. Люди цього знаку не терплять конфліктів, у них багато друзів, їх гостинний дім завжди відкритий. Відвертість і щирість не є їхньою характерною рисою, вони вміють слухати, але самі розкриваються мало. Їх прагнення догодити оточуючим і увага до чужих проблем роблять їх незамінними супутниками сильних і яскравих особистостей. Кролики скромні й порядні у вчинках, хоча ділові якості залишають бажати кращого. У любові найчастіше вибирають вичікувальну позицію, рідко виявляючи свої бажання відкрито. Взаємна любов випадає рідко, і вони по-особливому цінують такі подарунки долі. Вони дуже не люблять самотність, і можуть піти на жертви заради любові та уваги. Найбільш сумісні любовні партнери для Кролика – Коза або Свиня. Кролик завжди падає на лапи. Це щасливець. Обдарований, в міру честолюбний, приємний компаньйон, скромний, стриманий, витончений, доброчесний. Усі це знають. Добре говорить і вміє оцінити себе. Але в безлічі достоїнств є один недолік, хоча і невеликий, але від того не менш важливий: Кролик – поверхнева людина і його кращі якості теж поверхневі. Він любить товариство, і суспільство любить його. Обожнює світські зборища і іноді пліткує, але робить це тонко, тактовно і обережно. Любить приймати гостей, і вдома у нього все зроблено з витонченим смаком. Це світська людина: деякі назвали б його снобом. Він педантичний. Жінка-Кролик виставляє свою культуру зі смакуванням. Вона може глибоко вивчити деякі предмети з єдиною метою блищати, тоді як про інші більш важливі речі не має жодного уявлення.
Кролик звичайно не виходить з рівноваги. Він спокійний, незворушний. У ньому більше сентиментальності, ніж справжньої чутливості. Невелика особиста неприємність турбує його більше, ніж великі біди інших людей. Війна та голод у світі чіпають його лише в тому випадку, коли він особисто від цього страждає, але страждає він так сильно, що може не витримати і померти. Кіт по незначному приводу може заплакати, але швидко тішиться. Меланхолія жінок цього знака – один з головних козирів їхнього зачарування.
Кролик консерватор. Він ненавидить усе, що може похитнути його життя, все, що може викликати ускладнення. Більше за всіх він прагне до комфорту і безпеки. Не робить нічого, не зваживши заздалегідь всі “за” і “проти”. За цю обережність люди захоплюються ним і довіряють йому. У фінансовому положенні він завжди буде щасливий. Спритний у справах і той, хто підписує контракт з ним, ні за що не помилиться. Це хороший спекулянт, у нього дар на вигідні операції. Коротше, спокійний Кот небезпечний як ділова людина. Він доможеться успіху в торгівлі. Володіючи хорошим смаком, може бути власником антикварного магазину. Може бути юристом (адвокатом, нотаріусом) або дипломатом за умови, що його життя не піддасться ризику. Жінка цього знаку зможе сяяти у всіх видах діяльності, які вимагають смаку, гостинності і хорошого представництва. Людині політики слід було б вибрати собі дружину, народжену під знаком Кролика – одночасно світську і скромну, яка багато принесе своєю присутністю.
Ласкавий, послужливий з тими, кого любить, Кролик легко розлучається зі своїми близькими на користь друзів. У нього немає почуття відповідальності перед сім’єю, і часто він ставиться до своїх рідних і дітей як до чужих людей, віддаючи перевагу друзів за власним вибором. Материнський інстинкт цього знаку дуже обмежений, але матері завжди виконують свій обов’язок.
Кролик добре доглядає за Козою, в якій цінує артистичний смак. Він принесе їй власний комфорт, а її забаганки не зворушений його. Все добре порозуміється з Собакою і скрупульозною Свинею. Але Півень виводить його з себе, а Щура він повинен уникати як чуми. З Тигром його відносини в любові і справах будуть натягнутими. Кролик, менш сильний, завжди може зробити пірует і вийти з гри – у них спільна порода і він не боїться Тигра.
У Кролика буде спокійне існування протягом трьох фаз життя за однієї умови: якщо він не зустріне виняткових ситуацій, драматичних подій, непереборної перешкоди. Війни, революції, катастрофи – це не його справа, йому не подобається бути противником. Але якщо він не буде чинити опір, то може зійти з розуму або покинути батьківщину, будучи немічним.
Азіатські народи з недовірою ставляться до Кролика. Кажуть, що чаклуни перетворюються на кролів. У Європі їх спалювали живцем, звинувачуючи в змові з дияволом. Але, мабуть, настільки погана репутація не дуже заслужена. Єгиптяни, наприклад, шанували Кроля.

У рік Кролика народилися: М. Бекендорфів, Б. Савінков, Ю. Пілсудський, Й. Сталін, В. Гарріман, А. Ейнштейн, Р. Оуен, Л. Доватора, І. Курчатов, А. Гречко, Ю. Райзман, М . Свєтлов, І. Еренбург, С. Вавилов, К. Симонов, Ю. Фучік, В. Скотт, В. Жуковський, Епікур.

Новий рік Кролика – 2011
По завершенні 2010 року, за східним календарем, на зміну Тигру приходить Кролик. Яким він буде 2011 рік, можна судити по минулому році Кролика – 1999. Він приніс чимало сумних подій. По-перше, вторгнення американських військових на територію Югославії, який приніс величезну кількість смертей і руйнувань. По-друге, шокуючі теракти в Москві, Волгодонську та Буйнакську в результаті яких загинули сотні людей (вибухи багатоповерхових будинків, вибухи в торгових центрах). Минулий рік Кролика був кровопролитний ще й з-за триваючої чеченської війни. Наприкінці 1999 року президент Єльцин достроково пішов у відставку, передавши повноваження прем’єр-міністру Путіну, колишньому голові ФСБ. У той же час саме в 1999 році були в основному ліквідовані важкі наслідки дефолту серпня 1998 року. Можна припустити, що і 2011 рік не обійдеться без серйозних катаклізмів, але в той же час світ в основному оправиться від глобальної економічної кризи.

Символ 2011 Кролик – що він несе людям?
Кролик надзвичайно боязкий, але, незважаючи на свою боязкість, він дуже гостинний, цінує домашній затишок і красу. Тому в рік Кролика запрошуйте до себе самих дорогих друзів і самі відвідуйте їх частіше. Кролик дипломатичним, тому не варто прагнути показати себе вискочкою в 2011 році. Краще спробувати заслужити повагу Кролика, сподобатися йому. Серед позитивних якостей Кролика присутній невгамовна романтичність і відданість. Тому шлюби, укладені в цей рік, обіцяють бути особливо вдалими.
Крім того, у східних гороскопах сказано про те, що, так як Кролик дуже розумний, розвинений в багатьох сферах діяльності. Він буде протегувати в 2011 році всім, хто має відношення до науки, та й просто фахівцям, які вболівають за свою справу.
Але слід пам’ятати, що Кроликові притаманні не тільки позитивні якості. Наприклад, він боязкий. Тому багатьом, особливо людям, народженим в рік Кролика, може виявитися складним ухвалювати на цей рік відповідальні рішення. Крім того, Кролик занадто педантичний, він не виносить безладу в речах, справах, думках.
Особливо хорошим і вдалим повинен стати рік для людей, які займаються дипломатичною діяльністю. Також це стосується священиків, професорів, людей творчих професій – їм Кролик протегує найбільше.
Кролик – тварина сімейна, символ плодючості, потомства і спокою. Після 2010 року невгамовного Тигра, прийде час більш спокійного життя. Рік Кролика – для талановитих людей мистецтва, інтелігентних людей. Взагалі, люди, символ яких Кролик, користуються довірою оточуючих, до них часто вдаються за порадою, консультуються.
Кролик – відкритий знак. У цей рік чекайте безліч дружніх посиденьок. Гарні плоди дадуть спільні поїздки і проведення часу. Рік, символом якого є Кролик, спонукає до спілкування, постійним комунікацій, переговорів, угод і зустрічам. При цьому конфлікти будуть зведені до мінімуму, так як Кролик – великий дипломат і без праці домовиться про все.
Так само в цей рік будь-яка допомога повернеться сторицею і обов’язково окупиться. При цьому в цей рік краще тримати свої плани і наміри в секреті, щоб ніхто не посмів порушити їх. Про всяк випадок, щоб потім не кусати собі лікті.
Діти, що народилися в цей рік, будуть обдарованими і доброзичливими, але легковажними; до того ж, у них уже в ранньому віці проявиться прагнення “гуляти самим по собі” і вони будуть всіляко домагатися незалежності.
Це рік не стільки дії, скільки роздумів і підготовки до майбутнього. Щоб почати діяти, треба мати якийсь фундамент, який краще всього закласти саме зараз!
Що має бути присутнім на святковому столі при зустрічі року Кролика і як прикрасити будинок
Задовго до свята треба продумати своє вбрання, який буде залежати від того, де і з ким проходить зустріч Нового року. Для того щоб Кролик вам сприяв, треба стати такими ж добродушними, спокійними, неметушливий. І тоді, падаючи в прямому і переносному сенсі, завжди будете щасливо приземлятися на чотири лапи.
На святковому столі обов’язково повинні бути яблука і просо. Не слід подавати на стіл ніякої заячини або кролятини, щоб не будити в Зайці минаючого Тигра! Взагалі, краще віддати перевагу стравам вегетаріанським. Побільше усякого зілля, особливо травички – зеленої цибулі, кропу, петрушки, салату.
Так як стихія 2011 рік – Метал, розставте по квартирі металеві прикраси (наприклад, металеві вази або підставки для свічок) і використовуйте красиві металеві столові прилади. Не забудьте придбати фігурки з символом цього року і подарувати їх близьким. Залиште фігурку і собі, поставте її на полицю або прикріпіть до холодильника.
Разом з новорічними подарунками під ялинку варто покласти пучок моркви, щоб порадувати символ 2011 року. А під бій годин, загадавши заповітне бажання, можна і понявк (адатиже за деякими версіями китайського гороскопу це рік Кота)

У чому зустрічати Новий 2011
Необхідно продумати вбрання, який буде відповідати кольорам Кролика. Найбільш відомий білий кролик із червоними або синіми очима, але є також чорні, коричневі, сині або блакитні, чорно-бурі, сріблясті і жовті кролики.
Якщо у вас немає маскарадного костюма кролика чи кота, найкраще вбратися в одяг з льону, бавовни, вовни світлих пастельних тонів, хоча допустимі також жовтий, коричневий, сріблястий, бежевий, блакитний і помаранчевий. А краще всього вбратися в костюм зайця чи кота.
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115743